Kamera e Fsheshte ne Ore Tavoline

Shëno vlerësimin tënd

Kamera e Fsheshte ne Ore Tavoline

Kamera e Fsheshte ne Ore Tavoline

  CM0410

  4 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kamera e Fsheshte ne Ore Tavoline

  Kjo ore tavoline eshte produkt HD dixhital i cili mund te beje fotografi dhe te rregjistroje video te nje cilesie mjaft te mire pamje dhe zeri.

  Kjo ore eshte jashtezakonisht e thjeshte per t'u perdorur dhe vjen me nje kabllo USB per transferimin e te dhenave me ane te kompjuterit

  Video Formati eshte AVI ndersa kodimi i videos M-JPEG

  Bateria prej litiumi mban rreth 120 ore pune. Nuk ka memorje te brendshme por Suporton karte memorie micro TF karte

  Video Resolution, 640 x 480 pixels ndersa foto Rezolucion:  720x4800 pixel.

  Ideale per te siguruar rendin ne shtepi ose per takime te rendesishme etj

  Mund te regjistroni gjithcka qe ju deshironi pa u vene re. Bateria mund te karikohet sa here qe ju doni nepermjet nje fishe 

  • Specifikimet
  • Kohezgjatja e baterise: 120 minuta
  • Rezolucioni: 640x480/ 720x4800
  • Kapaciteti i Baterise: 3000 mAH