Kamera per Telefon ne Endoskop, Micro USB

Shëno vlerësimin tënd

Kamera per Telefon ne Endoskop, Micro USB

Kamera per Telefon ne Endoskop, Micro USB

LI0021

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kamera per Telefon ne Endoskop, Micro USB

Nje kamer e vecante me te cilen mund te filmoni edhe ne zonat apo cepat me te veshtire.

Mund te perdoret ne smartphonet Android, iPhone dhe PC.

Kabulli mund te perdoret ne gjatesi te ndryshme 350cm, 1m dhe 2m.

Formati i videos eshte MJPEG.

Diametri i lentes eshte 7mm.

Lentje eshte e rrethuar nga 6 drita LEd te cilat kontrollohen nga nje buton qe eshte pergjate kabullit.