Kamera Sigurie Manhattan HomeCam 720p

7340

12 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kamera Sigurie Manhattan HomeCam 720p

Kontrollo shtepine tende nga tableti, telefoni apo kompjuteri.

Instalim i shpejte dhe i thjeshte.

Pershtatet me iOS dhe Android.

Lidhje Wireless.

Ndricim LED per shikueshmeri ne erresire deri ne 8 metra largesi.

Skanimi i imazhit me sensor siguron cilesi maksimale.

Rezolucion VGA 640 x 480.

Mikrofon dhe boks te integruar.

Ne paketim do te gjeni:

Kameren HomeCam, adaptor, aksesoret per instalim ne mur, fishe ethernet RJ45 me gjatesi 1.2 m, manual i instalimit.

Marka Manhattan
Garancia 6 muaj

Më shumë informacion

Kamera Sigurie Manhattan HomeCam 720p

Kontrollo shtepine tende nga tableti, telefoni apo kompjuteri.

Instalim i shpejte dhe i thjeshte.

Pershtatet me iOS dhe Android.

Lidhje Wireless.

Ndricim LED per shikueshmeri ne erresire deri ne 8 metra largesi.

Skanimi i imazhit me sensor siguron cilesi maksimale.

Rezolucion VGA 640 x 480.

Mikrofon dhe boks te integruar.

Ne paketim do te gjeni:

Kameren HomeCam, adaptor, aksesoret per instalim ne mur, fishe ethernet RJ45 me gjatesi 1.2 m, manual i instalimit.

Fleta e të dhënave

Marka Manhattan
Garancia 6 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: