Kamera Sportive, 4K UltraHD, 16Mega Pixel

  20097

  8 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kamera sportive Ultra HD me rezolucion 16 Mega Pixel  4K Ultra HD

  Ekran full 2.0"

  Me ngjyra totalisht natyrale dhe footgrafi te paharrueshme

  Me kameran mund te realizoni fotografi deri ne 30 metra nen uje

  Suporton karte memorje deri ne 32GB

  Rrotullim 180 grade te imazhit ne momentin qe aktivizohet ky funksion

  Ben foto me nje shkrepje apo disa burst 3 sek 5 sek apo dhe 10 sek

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 900mAh
  • Rezolucioni Kameres: Rezolucioni: 16 Megapixel
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Madhesia e Ekranit TV: 2"
  • Rezolucioni: 4K (Ultra-HD)