Kamera Wireless D-Link Pan & Tilt Night Vision DCS-5000L

  • 1 vit garanci

12519

11 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kamera Wireless e markes D-Link Pan & Tilt Night Vision DCS-5000L

Kamera Wireless qe leviz Horizontalisht dhe vertikalisht ne menyre qe te vezhgoni shtepine ose zyren tuaj plotesisht, kudo qe te jeni.

Kjo kamer sherben vetem per te vezhguar nje ambient, nuk regjistron automatikisht.

Mund te rregjistroi edhe naten ne erresire per shkak te dritave LED dhe infra te kuqe

1/4” Megapixel  kamera dhe sensor CMOS.

Pan Range: -170° to 170°

Tilt Range: -20° to 100°

Zmadhimi dixhital 10x

- Mund te shikoni pamjen nga kamera kudo qe te jeni nga telefoni ose tableti juaj.
- Mund te shikoni edhe naten deri ne ne 8 metra distance
- Mund ta beni kameren te leviz majtas-djathtas, larte-poshte ne menyre qe te keni kontroll te plote te ambientit.
- Gjithashtu ju lajmeron nese ka levizje ne ambientin ku eshte kamera.

Menaxhohet nga nje administrator dhe mbrohet me pasword

I thjeshte per tu vene ne pune. Lidhje Wireless ne distance te larget. Ju con notifikime nese ka levizje ne dhome. Ju ben te kurseni para sepse nuk ka kosto mujore sic kane kamerat e sigurise.

Lidhet nepermjet aplikacionit "Mydlink"(apple, android dhe windos phone) dhe ju lejon te vezhgoni ambientin ku ndodhet kamera kudo qe te jeni.

  • Specifikimet
  • Marka: D-Link
  • Garancia: 1 vit