Kamera Wireless TP-Link N150 Day & Night NC210

16364

4 554 Lekë

-43%

7 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kamera Wireless TP-Link N150 Day & Night NC210

Vezhgoni shtepine ose zyren tuaj, edhe kur jeni shume larg Diten edhe Naten
Kjo kamer ju mundeson te shikoni se cfare ndodh ne dhomen ku eshte e vendosur ne menyre qe t'ju jap siguri se cfare ndodh aty kur ju nuk jeni.

Gjithashtu kjo kamer sherben per te zgjatur rrezen e intenetit Wireless me shpejtesi 150mbps
Nepermjet aplikacionit "tpCamera" te cilin e merrni ne telefonin, tabletin apo laptopin tuaj, ju mund re regjistroni video, te beni fotografi apo te shikoni live se cfare ndodh.
Gjithashtu kjo kamer ju tregon nese ka levizje ne shtepine tuaj, duke ju cuar nje email.
Shume e lehte per t'u vendosur ne pune

Mikrofon i inkorporuar

Marka TP Link
Garancia 6 muaj

Më shumë informacion

Kamera Wireless TP-Link N150 Day & Night NC210

Vezhgoni shtepine ose zyren tuaj, edhe kur jeni shume larg Diten edhe Naten
Kjo kamer ju mundeson te shikoni se cfare ndodh ne dhomen ku eshte e vendosur ne menyre qe t'ju jap siguri se cfare ndodh aty kur ju nuk jeni.

Gjithashtu kjo kamer sherben per te zgjatur rrezen e intenetit Wireless me shpejtesi 150mbps
Nepermjet aplikacionit "tpCamera" te cilin e merrni ne telefonin, tabletin apo laptopin tuaj, ju mund re regjistroni video, te beni fotografi apo te shikoni live se cfare ndodh.
Gjithashtu kjo kamer ju tregon nese ka levizje ne shtepine tuaj, duke ju cuar nje email.
Shume e lehte per t'u vendosur ne pune

Mikrofon i inkorporuar

Fleta e të dhënave

Marka TP Link
Garancia 6 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: