Kamera Wireless TP-Link NC200 Cloud IP Cam

  • 6 muaj garanci
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kamera Wireless TP-Link NC200 Cloud IP Cam Shiko te zmadhuar

ABC0004

5 690 Lekë

6 990 Lekë

-1 300 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Vezhgoni shtepine ose zyren tuaj, edhe kur jeni shume larg.
Kjo kamer ju mundeson te shikoni se cfare ndodh ne dhomen ku eshte e vendosur ne menyre qe t'ju jap siguri se cfare ndodh aty kur ju nuk jeni.
Nepermjet aplikacionit "tpCamera" te cilin e merrni ne telefonin, tabletin apo laptopin tuaj, ju mund re regjistroni video, te beni fotografi apo te shikoni live se cfare ndodh.
Gjithashtu kjo kamer ju tregon nese ka levizje ne shtepine tuaj, duke ju cuar nje email.
Shume e ledhte per t'u vendosur ne pune

Mikrofon i inkorporuar

  • Specifikimet
  • Marka: TP Link
  • Garancia: 6 muaj