Lazer Jeshil JD303 per Fokusim

Shëno vlerësimin tënd

Lazer Jeshil JD303 per Fokusim

Lazer Jeshil JD303 per Fokusim

2 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Lazer Jeshil JD303 per Fokusim

Lazer funksional per fokusim.
Nepermjet tij mund te fiksoni detaje gjate shpjegimit te nje leksioni, objekte ne shpjegimin e historise ne muze, ekspozite etj.
Temperatura e punes: + 15 ℃ - 35 ℃ +
Mbajeni larg nga perdorimi i femijeve
Shmangni ekspozimin direkt ne sy
Nuk duhet ta mbani ndezur per me shume se 30 sekonda, pasi rrezikon te digjet.
Model: JD303
Ngjyra: E zeze
Materiali: Aliazh alumini
Fuqia e lazerit: 5dB/mW (Largesi 15,000 metra)
Ngjyra e lazerit: Jeshile
Tensioni i punes: 3.7 V
Bateri: 1 x 18650 bateri te rikarikueshme
Ne paketim gjendet dhe karikuesi i baterise
Dimensionet: (15 cm x 2.5 cm x 2.5 cm)
Gjatesia: 3.88 oz (110 g)