Lazer Jeshil me Fokus te Rregullueshem

Shëno vlerësimin tënd

Lazer Jeshil me Fokus te Rregullueshem

Lazer Jeshil me Fokus te Rregullueshem

LE0010

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Lazer Jeshil me Fokus te Rregullueshem

Ideal per prezantime, leksione apo ne ambiente ndertimi.

Ka 5 koka te cmontueshme me dizajne te ndryshme.

Te perfshire ne paketim ka bateri 3.7V te karikueshme dhe karikuesin.

Gjate nates lazeri mund te shkoi nga 5,000 deri ne 10,000 metra largesi.

Permasat: 17.5 cm i gjate. Diametri 2 cm

Pesha 260 gram