Lazer Jeshil ne Forme Stilolapsi

LE0008

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Lazer Jeshil ne Forme Stilolapsi

Lazer me ngjyre jeshile. Arrin deri aty ku mund te shikoi syri i njeriut.

Te perfshira ne pakteim 5 koka te cmontueshme me dizajne te ndryshme.

Ne paketim perfshihen dhe 2 bateri Alkaline AAA 1.5V

Permasat: 16cm×1.4cm×1.4cm

Gjatesia e drites: Gjate nates arrin deri ne 1000 metra