Mates Aktiviteti Garmin VIVOfit Black

12275

12 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore Garmin VIVOfit

Ore per stervitje qe leviz me ritmet e jetes tuaj.

Njeh nivelet e aktivitetit tuaj fizik dhe ju vendos nje sunim te personalizuar cdo dite.

Tregon hapat, kalorite, distancen dhe monitoron gjumin.

Rezistente ndaj ujit.

Bateri qe zgjat 1 vit.

Te levizesh nga aty ku je ulur dhe te besh pak ushtrime duket ndonjehere e veshtire.

Pikerisht ketu nderhyn ora VIVOfit duke ju vendosur nje program ushtrimesh te personalizuar dhe duke ju kujtuar qe ta zbatoni ate.

Cdo dite ora VIVOfit do monitoroje programin tuaj fizik duke ju orientuar drejt nje jete me te shendetshme.

Tregon oren dhe "kohen per te levizur". Si? Duke ndezuar nje drite te kuqe pulsuese cdo nje ore qe ju kujton te coheni ne kembe e te beni disa hapa per te vene ne levizje trupin.

Gjithmone ne aksion sepse ora VIVOfit monitoron jeten tuaj 7 dite-24 ore, duke regjistruar dhe kontrolluar gjithashtu oret tuaj te gjumit.

Mos e hiqni kurre oren VIVOfit sepse eshte rezistente ndaj ujit ndaj mund te notoni apo te beni dush pa e vrare mendjen.

Sfido veten dhe te tjeret. Me vetem nje prekje te ores, mund te kontrollosh online te gjithe progresin tend te regjistruar tek Garmin Connect™. Mund te caktosh sfida me te tjeret apo te krahasohesh. Eshte shume e thjeshte: Mjafton te krijoni nje llogari dhe te lidhni oren me USB wireless qe do gjeni ne paketim.

Pershihet ne paketim:

1 Ore garmin vivofit

2 byrzylyk gome te zeza.

1 USB per te mbajtur te dhenat

Klikoni ketu per te pare faqen zyrtare te produktit: http://sites.garmin.com/vivo/

 

 

 

Gjinia Unisex
Marka VIVOfit
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Ore Garmin VIVOfit

Ore per stervitje qe leviz me ritmet e jetes tuaj.

Njeh nivelet e aktivitetit tuaj fizik dhe ju vendos nje sunim te personalizuar cdo dite.

Tregon hapat, kalorite, distancen dhe monitoron gjumin.

Rezistente ndaj ujit.

Bateri qe zgjat 1 vit.

Te levizesh nga aty ku je ulur dhe te besh pak ushtrime duket ndonjehere e veshtire.

Pikerisht ketu nderhyn ora VIVOfit duke ju vendosur nje program ushtrimesh te personalizuar dhe duke ju kujtuar qe ta zbatoni ate.

Cdo dite ora VIVOfit do monitoroje programin tuaj fizik duke ju orientuar drejt nje jete me te shendetshme.

Tregon oren dhe "kohen per te levizur". Si? Duke ndezuar nje drite te kuqe pulsuese cdo nje ore qe ju kujton te coheni ne kembe e te beni disa hapa per te vene ne levizje trupin.

Gjithmone ne aksion sepse ora VIVOfit monitoron jeten tuaj 7 dite-24 ore, duke regjistruar dhe kontrolluar gjithashtu oret tuaj te gjumit.

Mos e hiqni kurre oren VIVOfit sepse eshte rezistente ndaj ujit ndaj mund te notoni apo te beni dush pa e vrare mendjen.

Sfido veten dhe te tjeret. Me vetem nje prekje te ores, mund te kontrollosh online te gjithe progresin tend te regjistruar tek Garmin Connect™. Mund te caktosh sfida me te tjeret apo te krahasohesh. Eshte shume e thjeshte: Mjafton te krijoni nje llogari dhe te lidhni oren me USB wireless qe do gjeni ne paketim.

Pershihet ne paketim:

1 Ore garmin vivofit

2 byrzylyk gome te zeza.

1 USB per te mbajtur te dhenat

Klikoni ketu per te pare faqen zyrtare te produktit: http://sites.garmin.com/vivo/

 

 

 

Fleta e të dhënave

Gjinia Unisex
Marka VIVOfit
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Modifikim produkti

Pas ruajtjes së produktit tuaj të përshtatur, mos harroni të shtoni atë në shportën tuaj.rn

loader

* Fushta të detyrueshme