Mates Aktiviteti Misfit Link

9073

4 491 Lekë

4 990 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kontrolloni boten rreth jush! Beni nje selfie, kontrolloni muziken tuaj, avanconi prezantimet tuaja ne slide, ndizni dhe fikni dritat.

Misfit Link ju mundeson keto dhe me teper.

Misfit Link eshte matesi i pare ne bote qe ju jep mundesine qe me nje buton te vetem te masni te gjithe aktivitetin tuaj ditor.

Dizajn sportiv ne ngjyra te ndryshme, shume i rehatshem dhe rezistent ndaj ujit deri ne 30 metra.

Mat aktivitete te ndryshme dhe gjumin tuaj.

Ne bashkepunim me telefonin tuaj ju ndihmon te shikoni hapat tuaj, metrat ose kilometrat qe beni kur udhetoni, kalorite qe digjni.

Ndicimi i 12 dritave ju tregon se sa aktiv keni qen gjate dites, shtypni butonin per te pare se sa progresive ka qene dita juaj.

Mund ta vendosni jo vetem si ore, por kudo: ne xhep, ne menge, kepuce, xhep kemishe etj.

Misfit Link pershtatet me se miri me iPhone 4S/5/5C/5S/6/6 Plus, iPod Touch 5th Gen, iPad 3/4/Air/Mini, Samsung Galaxy S4/S5/Note 3 dhe Google Nexus 4/5.

Detaje teknike:

Dimensione: 28.5 x 8.0 x 28.5 mm

Pesha: 6 gram

Kohezgjatja e baterise: deri ne 6 muaj

Rezistent ndaj ujit: deri ne 30 m

Sensori: 3-axis accelerometer

Mat: Hapat, Kalorite e djegura, Distancen dhe Cilesine dhe kohezgjatjen e gjumit.

1 bateri e perfshire

Ngjyra e bardhe