Mbajtese Monitori Fikse Manhattan

2387

1 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese Monitori Fikse Manhattan

Nje menyre shume e  mire per te organizuar hapesirat ne punen apo shtepine tuaj

Mban ne menyre te sigurt nje monitor LCD ne mur , per te permiresuar pamjen , per organizimin e hapsirave

I pershtatshem per monitore 22"-33"

Konstruksion celiku

Produkt origjinal

 

 

 
Marka Manhattan

Më shumë informacion

Mbajtese Monitori Fikse Manhattan

Nje menyre shume e  mire per te organizuar hapesirat ne punen apo shtepine tuaj

Mban ne menyre te sigurt nje monitor LCD ne mur , per te permiresuar pamjen , per organizimin e hapsirave

I pershtatshem per monitore 22"-33"

Konstruksion celiku

Produkt origjinal

 

 

 

Fleta e të dhënave

Marka Manhattan

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: