Mbajtese Monitori Universal Flat-ceiling Manhattan

2390

7 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese Monitori Universal Flat-ceiling Manhattan

Nje menyre shume e  mire per te organizuar hapesirat ne punen apo shtepine tuaj

Mban ne menyre te sigurt nje monitor LCD ne mur 

Rregullimi i kendit te shikimit +/-20grade

Rrotullohet 360 grade

I pershtatshem per monitore 32"-60"

Mban monitor me peshe deri 80kg

Konstruksion celiku

Ne persputhje me standartet VESA

Produkt origjinal

 

 
Marka Manhattan

Më shumë informacion

Mbajtese Monitori Universal Flat-ceiling Manhattan

Nje menyre shume e  mire per te organizuar hapesirat ne punen apo shtepine tuaj

Mban ne menyre te sigurt nje monitor LCD ne mur 

Rregullimi i kendit te shikimit +/-20grade

Rrotullohet 360 grade

I pershtatshem per monitore 32"-60"

Mban monitor me peshe deri 80kg

Konstruksion celiku

Ne persputhje me standartet VESA

Produkt origjinal

 

 

Fleta e të dhënave

Marka Manhattan

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: