Mbajtese TV 14"-32" i levizshem HDL-117B

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese TV 14"-32" i levizshem HDL-117B

Mbajtese TV 14"-32" i levizshem HDL-117B

SHA0004

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese TV e levizshme. Per televizore nga 14" deri 32"
Material Celik i trashe 2mm
Largesia e TV nga muri: 10cm minimum deri 50cm maksimum
Mund te mbaj deri ne 35kg peshe
Lehtesisht e montueshme.
Vidat te perfshira ne paketim