Mbajtese TV 17"-37" Solid Steel

Add to wishlist

Mbajtese TV 17"-37" Solid Steel Shiko te zmadhuar

SHA0002

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese per TV e cila vendoset ne mur
Pershtatet per Televizore nga 17 der 37" (polsh)
Mban peshe deri ne 25 kg
Pereberje çeliku
Ne paketim permban vidat per montim
Perkulet deri ne 10 grade
Reshket majtas dhe djathtas