Mbajtese TV 32"-52" i levizshem WMX004-2

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese TV 32"-52" i levizshem WMX004-2

Mbajtese TV 32"-52" i levizshem WMX004-2

SHA0005

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen