Mbajtese TV Omega 23"-42" TD075

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese TV Omega 23"-42" TD075

Mbajtese TV Omega 23"-42" TD075

  • Garanci ne cilesi

ALB1093

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese TV Omega 23"-42" TD075

Mbajtese Muri per Telvizore me madhesi nga 23" deri ne 42"
Kompatibel me madhesite VESA 100 x 100, 200 x 200, 200 x 100
Perberje metalike, mban peshe deri ne 25kg

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi