Mbrojtes Tensioni Brennenstuhl Primera Line 13500A

Shëno vlerësimin tënd

Mbrojtes Tensioni Brennenstuhl Primera Line 13500A

Mbrojtes Tensioni Brennenstuhl Primera Line 13500A

  • Garanci ne cilesi

OZ0422

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbrojtes Tensioni Brennenstuhl Primera Line 13500A

Nepermjet ketij adaptori pajisjet elektronike jane te sigurta nga mbitensioni.
Adaptori neutralizoni mbitensionin deri ne 13.5kA ne me pak se 25 te qindat e sekondes
Sugjerohetper pajisje qe qendrojen 24 ore ne korrent si TV, Kompjuter, Firgorifer apo cdo elektroshtepiake tjeter
Voltazhi nominal 230V
Ngjyra Gri Argjend
Permasta: 8 x 10.7 x 4 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Brennenstuhl
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Numri i Foleve: 1 Fole