Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5 Red

  Add to wishlist

  Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5mccc Shiko te zmadhuar

  16403

  4 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5 Red

  Modeli: 1150610374

  Zgjatues me 4 fole (per te vendosur 4 pajisje njekohesisht)
  Mbrojtje nga mbitensioni
  Mbrojtje nga tension i larte deri ne 19.5 kA
  Gjatesia e kabullit 1.5m
  Tipi i kabullit H05VV-F 3G 1.5 mm²
  Veshje Plastike shume rezistente nga nxehtesia Polikarbonat
  Mund te vendosni cdo pajisje elektirke
  Permasat: 37 x 14 x 6 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Brennenstuhl