Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5 White

Shëno vlerësimin tënd

Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5 White

Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5 White

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5mccc Shiko te zmadhuar

OZ0432

4 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.5 White

Modeli: 1150610324

Zgjatues me 4 fole (per te vendosur 4 pajisje njekohesisht)
Mbrojtje nga mbitensioni
Mbrojtje nga tension i larte deri ne 19.5 kA
Gjatesia e kabullit 1.5m
Tipi i kabullit H05VV-F 3G 1.5 mm²
Veshje Plastike shume rezistente nga nxehtesia Polikarbonat
Mund te vendosni cdo pajisje elektirke
Permasat: 37 x 14 x 6 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Brennenstuhl
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Numri i Foleve: 4 Fole