Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.8m

Shëno vlerësimin tënd

Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.8m

Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.8m

  • Garanci ne cilesi

OZ0423

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 4 fole Brennenstuhl 1.8m

Zgjatues me 4 fole (per te vendosur 4 pajisje njekohesisht)
Mbrojtje nga mbitensioni
Gjatesia e kabullit 1.8m
Veshje Alumini
Qendron ne kend 45 grade, shume praktike
Mund te vendosni cdo pajisje elektirke
Permasat: 29cm

  • Specifikimet
  • Marka: Brennenstuhl
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Numri i Foleve: 4 Fole