Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 6 fole Brennenstuhl 1.5m 13500A

  16371

  3 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mbrojtes Tensioni & Zgjatues me 6 fole Brennenstuhl 1.5m 13500A

  Zgjatues me 6 fole (per te vendosur 6 pajisje njekohesisht)
  Mbrojtje nga mbitensioni
  Gjatesia e kabullit 1.5m
  Perberje plastike, shume rezistente ndaj nxehtesise
  Mund te vendosni cdo pajisje elektirke
  Pesha: 450g

  • Specifikimet
  • Marka: Brennenstuhl