Mini Kamera Y2000

Shëno vlerësimin tënd

Mini Kamera Y2000

Mini Kamera Y2000

LI0002

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini Kamera Portative e cila kryes disa funksione:
- Fotografim
- Regjistrim video
- Regjistrim i zerit
- Kamera per Kompiuter (Webcam)
- Gjithashtu mund te perdoret si kamer e fshehte
Formati i videos: AVI
Rezolucioni i videos: 640x480 pixels
Formati i fotgarfise: JPG
Rezolucioni i imazhit: 1280x1024 pixels
Nuk ka memorie te brendhsme por mund t'i vendoset karte memorie SD deri ne 32GB
Bateri e brendshme e rikrikueshme: 200mAh

Me nje karikim te plote baterie kamera regjistron afersisht 42 minuta (42 minuta = 5GB memorie)

Mjafton 1-2 ore per te karikuar plotesisht kameren.
Permasat e kameres: 2.7 x 2.6 x 2.6 cm
Pesha: 11 gram