Mini Pergjues me Karte SIM N9

  LI0015

  4 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mini Pergjues me Karte SIM N9

  Mini pergjues me karte sim numer 9

  E lehte per tu perdorur mbajtur dhe fshehur

  Eshte shume e thjeshte, telefononi numrit qe keni vrregjistruar ne aparat dhe ju do te degjoni deri ne 10 metra ne pak sekonda.

  Ka dy mikrofone qe sigurojne kualitet me te mire te zerit

  E pershtatshme per tu perdorur kudo.Me sistem alarmi akustik

  Standby 3-5 dite. Karikohet me kabell USB qe eshte i perfshire ne pako

  • Specifikimet
  • Karta SIM: 1 karte SIM
  • Kapaciteti i Baterise: 200mA
  • Permasa: 42*32*14mm