MP3 Intenso 8GB Twister

Shëno vlerësimin tënd

MP3 Intenso 8GB Twister

MP3 Intenso 8GB Twister

  • 1 vit garanci

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Degjoni muzike deri ne 7 ore rrjesht, gjate ecjes, vrapit apo kudo qe te jeni, nepermjet ketij MP3-shi te vogel.
Kapaciteti: 8 GB (MicroSD)
Ngjyrat: I zi | i bardhe
Kohezgjatja e baterise: maksimumi 7 ore
Formati i muzikes:MP3 | WMA | ASF
Cilesi shtese: vend per microSD | regjistrues | Kufje Stereo
Aksesoret: karte microSD | kufje

Permasat: 7.8 x 2.6 x 1 cm
Pesha: 20 g

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 1 vit
  • Kapaciteti: 8 GB