MP3 Intenso Music Walker 8GB

Shëno vlerësimin tënd

MP3 Intenso Music Walker 8GB

MP3 Intenso Music Walker 8GB

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB0798

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

MP3 Intenso Music Walker 8GB

MP3 me kapacitet 8 GB.

I pajisur me kufje ear-bud me fishe jack 3.5.

8GB: mban deri ne 4000 kenge

Luan muzike MP3 / WMA

Ekran LCD me ndricim te bardhe.

Fishe USB 2.0 per transferim te te dhenave.

Punon me 1 bateri AAA - Alkaline

Tregues i gjendjes se baterise.

Opsionet e disponueshme: A-B repeat, repeat all, random play / shuffle, one track repeat

Normal, Bass, Rock, Jazz, Pop, Classic

Pershtatet me: Microsoft Windows 98, Microsoft Windows 2000 /ME /XP /Vista /7

Ngjyra e zeze.

Permasat: 2.8 x 8.4 x 1.8 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi