MP3 Videoplayer 8GB Intenso Scooter

Shëno vlerësimin tënd

MP3 Videoplayer 8GB Intenso Scooter

MP3 Videoplayer 8GB Intenso Scooter

  • 1 vit garanci

4 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Luajtes MP3 dhe Video me ekran 1.8" me ngjyra. Mund te gjeni kenget tuaja lehtesisht dhe te krijoni lista me muzike. Vend per micro SD per te zgjeruar memorien 8GB te MP3-shit dhe per te mbajtur akoma dhe me shume muzike. Shijoni muzike deri ne 8 ore rrjesht.
Mp3-shi eshte i disponueshem ne ngjyre te zeze, blu, portokalli dhe roze.
Kapaciteti: 8GB (ne forme micro SD)
Ekrani: 1.8" (4,5mm) me ngjyra
Kohezgjatja e baterise: 8 ore duke degjuar muzike
Formati i fotos: JPEG
Formati i muzikes: MP3 | WMA
Formati i videos: AVI
Opsione shtese: vend per microSD | lundrim ne menu | funksion regjistrues | 9 menyra rregullimi mzuike | 7 menyra luajtje muzike
Aksesore: karte micro SD | kufje | Kabell USB

Permasa: 9.1 x 4.2 x 0.9 cm
Pesha: 28 g

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 1 vit