Ore Dore Monitoruese Platinet PHR207 NEW Red

  • 1 vit garanci

ALB0422

4 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ore Dore Monitoruese Platinet PHR207 NEW Red

Ideale per ditet tuaja sportive. 

Monitoron rrahjet e zemres duke ju treguar gjithcka fale ekranit te madh.

Opsionet qe perfshin:

Ora dhe data.

Zgjedhje mes 3 zonave te ndryshme shpejtesie te rrahjes se zemres.

Alarm per ekstremitetet e rrahjes se zemres.

Numerues per kalorite e djegura.

Perqindje e rrahjeve te zemres.

Timer per ushtrimet fizike.

Alarm kujtese per ushtrimet fizike.

Kronometer.

Rezistent ndaj ujit deri ne 30m thellesi.

Ngjyra si ne foto

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 1 vit