Ore Inteligjente APro me SIM

  • 1 muaj garanci

7 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ora Inteligjente dhe Elegante Apro me karte SIM
-Korniza eshte e perbere prejt titaniumi dhe rrethon ekranin 1.54"
-Ekran i kurbezuar 2.5DP
-Kamera HD
-Rrip rezistent i gomuar
-Lidhje me Bluetooth dhe transferim te dhenash me prekje NFC

Kete ore Smart mund ta perdorni si nje Smartphone fale vendit per karte SIM
Gjithashtu lidhet me bluet0oth me telefonin tuaj dhe ju njofton kur keni nje telefonate, mesazh apo notifikime te tjera
-Bateria 450mAh e integruar (mund te zgjas deri ne 5-6 dite me 1 karikim te plote)
-Memorja 128MB dhe karte micro 8GB e integruar (nuk hiqet)
-Kamera HD 0.3MP
Kjo ore gjithashtu mat dhe aktivitetin tuaj fizik, hapat, distancen e pershkruar, kalorite e djegura etj
Permasat:58.5*39.5*12.3mm
Pesha: 175g
Te perfshira ne paketim:
1 kabell micro USB dhe 1 manual perdorimi

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj