Ore Inteligjente Hi-Watch me SIM

  • 1 muaj garanci

IFC0012

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ora Inteligjente Hi Watch 2 eshte praktike, elegante dhe e nevojshme si pajisje shtese per telefonin tuaj
Por gjithashtu kjo ore kryen funksionet e nje Smartphone dhe mund t'i vendoset karte SIM, pervec se lidhet me bluetooth me iPhone dhe telefonat Android
Pasi ta lidhni me telefonin mund te lexoni mesazhet.
Ka te perfshire radio, ore me alarm e shume te tjera
Gjithashtu mat aktivitetin tuaj fizik

-Kamer 2 Megapixel
-Ekran 1.55" capacitive touch screen
-Rezolucion 240*240 pixels
-Bateria qendron ne standby nga 60 deri 100 ore
-Karte memorje e integruar
-Permasa: 56 * 42 * 13.5 mm (pa rripin)
-Sistemi Operativ Android

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj