Ore Inteligjente me SIM per Android dhe iOS U11

  • 1 muaj garanci
  • Produkt Ekskluziv

11452

8 993 Lekë

11 990 Lekë

-25%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ore inteligjente e cila mund te funksionoje fare mire si telefon fale vendit per karte SIM dhe programimit qe e ben te kryej funksionet e nje smartphone. Gjithashtu lidhet me te gjithe telefonat Android ose iOS. Ora kryen disa funksione si: Pult i kameres se telefonit tuaj, Muzike, Alarm, Kronometer, monitorues gjumi e shume te tjera.

Tre ngjyra te disponueshme: E zeze, Gri e erret, dhe Gri e hapur

Per te downloaduar aplikacionin Android ose iOS hyni ne faqen web: http://120.25.243.229/u17/app.html

Specifikime:
Permasat: 5 x 4 x 0.9 cm
Pesha: 65 gram
Ekrani 1.59"
Rezolucioni: 320 x 320
Materiali i ekranit: TFT
Bateria: Polymer Li-ion 360 mah/3.7V

Standby: 72 ore

Kohe Bisede: 4-5 ore
Bluetooth: 4.0
Materiali i ores: Celik dhe gome super rezistente
Mund ta mbani oren gjate lares se duarve por NUK eshte rezistente ndaj ujit

Funksionet:
Luajtes muzike
Ore dhe date
Pult komanindimi (vetem per Android)
Te kujton qe duhete te levizesh
Mates hapash
Telefonata
SMS
Zgjedhja e gjuhes (disa gjuhe te disponueshme)

  • Specifikimet
  • Marka: Tjeter
  • Garancia: 1 muaj
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Sistemi Operativ: Sistem i thjeshte