Ore Inteligjente Q7S me SIM

  • 1 muaj garanci

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ore Inteligjente Q7S me karte SIM
Punon si telefon me rrjet 2G (telefonata, mesazhe) dhe njekohesisht mund te lidhet me nje telefon tjeter nepermjet Bluetooth

Gjithashtu sherben dhe si mates aktivieti
Procesori: MTK6260
Memorje e jashtme: Pranon karte memorje deri 32GB (nuk perfshihet)
Lidhjet: Internet Wireless, GSM,Bluetooth,GPS
Rrjeti: 2G GSM
Tipi i ekranit/tocuhscreen: Capacitive,IPS
Permasa e ekranit: 1.54 inch
Rezolucioni: 240 x 240 pixels
Kamera: 0.3MP
Regjistrues Video
Vend per Karte SIM micor
Formati i figures: JPEG,GIF
Formati i muzikes: AAC,MP3,WAV
Formati Video: 3GP,AVI,MP4
Gjuhet: Anglisht, Ferngjisht, Italisht, Gjermanisht etj
Opsione shtese: Makine llogaritese, MP3, Bluetooth, GPS, lundrim ne internet, Alarm, regjistrues video dhe audio
Bateria: 1 x 400mAh
Voltazhi: 3.7V
Kabell USB
Permasat e produktit pa rrip: 4.5 x 3.9 x 1.1 cm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj