Ore Inteligjente U8 Authentic Bluetooth

Shëno vlerësimin tënd

Ore Inteligjente U8 Authentic Bluetooth

Ore Inteligjente U8 Authentic Bluetooth

  • 1 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Ore Inteligjente U8 Authentic Shiko te zmadhuar

3 990 Lekë

4 990 Lekë

-1 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ora Smart U8 Authentic me lidhje Bluetooth

Nepermjet kesaj ore, e cilat lidhet me telefonat Android dhe Apple, ju mund te njoftoheni per cdo gje qe ndodh ne telefonin tuaj. Telefonata, mesazhe, notifikime ne facebook, whatsapp, viber etj
Gjthashtu mund t'u pergjigjeni telefnit nga ora fale mikrofonit dhe boksit te integruar
Fale kesaj Ore ju mund te monitoroni dhe aktivitetin fizik. Hapat e kryer gjate dites, kalorite e djegura.

Ekrani 1.48" LCD
Bluetooth version 3.0

Telefonat Android mund te kryejne te gjitha funksionet e ores ndersa per Apple iOS suporton vetem Mates aktiviteti,t sinkronizuesin e thirrjeve, kalendar, makine llogaritese.

Kapaciteti i baterise: 230mAh (1 karikim mund te zgjase deri ne 4 dite)

Per perdoruesit iPhone:
Downloadoni dhe instaloni aplikacionin "Mediatek SmartDevice" ne telefonin tuaj. Aplikacionin e gjeni ne App Store.

Per perdoruesit Android:
Downloadoni aplikacionin nga kjo adrese: www.myuwatch.com/Smart-Watch.apk

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi