Ore Inteligjente UPRO me SIM

  • 1 muaj garanci

IFC0006

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ora inteligjente UPRO me bluetooth dhe me karte SIM eshte shoqeruesi me i mire per telefonin tuaj, Andoroid apo Apple. Mund te perdoret dhe per iPhone por nuk mund te lexoj mesazhet apo te pergjigjet telefonatave te iPhone sepse ska aplikacion per iOS.
Ne te mund te vendoset karte SIM dhe te perdoret si nje Smartphone.

Cfare mund te beni me UPRO?
-Mund te beni telefonata
-Ju njofton kur keni nje mesazh apo telefonat ne telefonin tuaj
-Ju njofton kush po ju merr ne telefon
-Pas lidhjes me Bluetooth mund te degjoni muziken e smartphonit tuaj, te beni fotot nga kamera e smartphonit.
-Ju njofton nese jeni shume larg telefonit ne menyre qe mos e harroni asnjeher ate
-Aplikacione si Facebook, Twitter, WhatsApp, Skype e shume te tjera!
-Per Android - Sinkronizon kontaktet, SMS-te dhe historikun e telefonatave

Lidhje bluetooth deri ne 10 metra
Version 3.0 Bluetooth
Rezolucioni 240 x 240 pixels
Bateria 350 mAh (Nje karikim mund te zgjas deri ne 5 dite)
Memorja e brendshme 128MB * e zgjerueshme me karte micro, RAM 128MB

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj