Ore Smart Alcatel Onetouch Watch

Shëno vlerësimin tënd

Ore Smart Alcatel Onetouch Watch

Ore Smart Alcatel Onetouch Watch

  • 3 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

NP0818

17 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

MË SHUMË SESA VETËM NJË PAMJE E BUKUR

E pajtueshme me pajisjet Android dhe Apple, me trashësi prej vetëm 10,5 mm dhe peshë prej vetëm 55 gramë, ORA është një nga produktet portative më elegante dhe më të gjithanshme në treg. Me ekranin e saj të ndritshëm, disenjimin tërheqës dhe funksionet e përparuara, ofron vërtet diçka për të gjithë.
Alcatel Onetouch Watch awardAlcatel Onetouch Watch award
NDIHMËSI JUAJ PERSONAL

Shfrytëzoni lirinë e marrjes së të gjitha përditësimeve tuaja të rëndësishme në kyçin e dorës. Me një paralajmërim me dridhje të lehtë, do të merrni njoftime nga mediat sociale, telefonata, mesazhe me tekst, emaile dhe më shumë, duke ju mundësuar të shikoni menjëherë çështjet me rëndësi. Madje mund të vini në heshtje ose të refuzoni një telefonatë me anë të ORËS për të shmangur ndërprerjen e momentit.
Alcatel Onetouch Watch your own personal assistantAlcatel Onetouch Watch your own personal assistantAlcatel Onetouch Watch your own personal assistantAlcatel Onetouch Watch your own personal assistantAlcatel Onetouch Watch your own personal assistant
MERRNI NËN KONTROLL MUZIKËN TUAJ

Komandojeni celularin inteligjent nga larg me funksionin e komandimit në largësi. Ekrani shfaq informacion mbi këngën dhe artistin, ndërsa komandat intuitive lehtësojnë anashkalimin, luajtjen dhe vënien në pauzë pa iu afruar fare celularit.
PAJISJA MË FANTASTIKE PËR AUTOPORTRETET

Përfshijini të gjithë në foto pa mundim ose pa shkopin e autoportreteve. Thjesht drejtoni kamerën e celularit dhe shkrepnin foton e përsosur në grup me një prekje të thjeshtë në kyçin e dorës.
SHFRYTËZOJENI NË MAKSIMUM DITËN TUAJ

Rregjistroni veprimtarinë tuaj ditore me një grup të plotë pajisjesh për shëndetin dhe mbajtjen e trupit në formë. Pajisur me matës shpejtësie, matës të hapave, matës të rrahjeve të zemrës, matës të lartësisë dhe të tjera, mund të mbikqyrni dhe të rregjistroni lehtësisht të gjitha aspektet e veprimtarisë tuaj ditore.

2 MËNYRA PËR MBAJTUR RITMIN

Së bashku me mbikqyrjen e përditshme tek ORA, mund t'i hidhni një sy të gjithë historikut të veprimtarive tuaja me anë të aplikacionit tonë praktik dhe të lehtë për t'u përdorur, i cili disponohet si për pajisjet Apple ashtu edhe ato Android. Krijoni një profil për të vendosur synime, fituar çmime, ndarë informacion me miqtë ose madje edhe për të marë pjesë në konkurse me ta për të mbajtur trupin në formë.
Alcatel Onetouch Apple Store Alcatel Onetouch Google Play
REZISTENTE NDAJ TË GJITHA KUSHTEVE TË MOTIT

Çfarëdo që të ndodhë, ora mund ta përballojë. Edhe nëse mbeteni jashtë në shi, edhe nëse e kaloni ditën në plazh, ajo është gjithmonë gati për punë.
NGARKIMI PA MUNDIM

Ndryshe nga shumica e pajisjeve të tjera portative në treg, e kemi hequr tërësisht kabllon duke e vendosur karikuesin në rripin e orës. Thjesht lidheni në kompjuter ose në ngarkuesin USB, pa nevojën e kabllove.
BËJENI TUAJËN

Ora e dorës është shumë më personale sesa celulari inteligjent që e mbani në xhep. Është e dukshme për të gjithë, ndaj e kuptojmë dëshirën që të pasqyrojë personalitetin dhe stilin tuaj. Me zgjedhje midis dy ngjyrash dalluese dhe me mundësinë për të krijuar pamje të personalizuar të orës, do t'ju pëlqejë të mburreni me të po aq sa do t'ju pëlqejë ta përdorni.

  • Specifikimet
  • Marka: Alcatel
  • Garancia: 3 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi