Ore Smart Digilink DW018

  • 1 muaj garanci

NP0745

10 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ore Smart me karte SIM 2G, lidhje Bluetooth me smartphonin.
Mikrofoni dhe boksi ju lejojne qe te beni telefonata, te dergoni SMS ose emaile direkt nga ora. Ekrani 1.54" IPS me cilesi te larte ngjyrash.
Monitorues Gjumi. Ju tregon kur ka ardhur momenti per gjum dhe si ka qene cilesia e gjumit bazuar ne oret qe keni fjetur.
Ju kujton se duhet te levizni kur rrini per nje kohe te gjate ulur.
Mund te degjoni kenget qe keni ne telefon direkt nga boksi i ores.
Kamera 0.3MP per te bere foto dhe video.
Mund te downloadoni aplikacioni AKP/APP qe te ndjek hapat qe beni, kalorite e djegura dhe performancen e gjumit. Kur telefoni eshte jashte rrezes se ores (15 metra) ju lajmeron duke vibruar qe po lini telefonin pas.

Specifikat:

Ekran LCD 1.54” inch LCD 240*240 pixel
Procesor: MTK6260A ARM7 533MHz

Lidhje Bluetooth me Telefonat Android dhe Windows
Bateri e heqshme dhe e rikarikueshme 300mAh
Kohe bisede 3-4 ore
Stanby 72 ore
Memorja e brendshme 8mB dhe RAM
Memorja mun d te zgjerohet deri ne 32GB nepermjet kartes Micro SD (nuk perfshihet ne cmim)
Sistemi Operativ: Nucleus system
Bluetooth 3.0
Rrjeti 2G me karte SIM GSM/GRPS 850/900/1800/1900
Kamera 0.3M
Mirkofon dhe boks
Fuknskione:
Muzike, ore me alarm, kunder humbejs, mates aktiviteti, monitorues gjumi, mates distance, mates i kalorive te dejgura, ben foto dhe video, regjistron zerin, Telefonata dhe SMS, MMS, notifikime si Smartphone, dhe aplikacionet Android
Permasat: 55.5 x 43 x 12mm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj