Pastrues Ekrani 200ML Platinet + Lecke Mikrofiber

Shëno vlerësimin tënd

Pastrues Ekrani 200ML Platinet + Lecke Mikrofiber

Pastrues Ekrani 200ML Platinet + Lecke Mikrofiber

Add to wishlist

PASTRUES EKRANI FREESTYLE 200ML + MIKROFIBRA / LCD CLEANING KIT [42637] Shiko te zmadhuar

ALB1095

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen