Mates Aktviteti Fizik Pivotal Living

Shëno vlerësimin tënd

Mates Aktviteti Fizik Pivotal Living

Mates Aktviteti Fizik Pivotal Living

  • Servis i Garantuar

EBL0036

4 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rrip aktiv i cili ju ndihmoni te masni aktivitet tuaja nepermjet ekranit LED vetem duke shtypur nje buton.

Pajisja Pivotal Tracker (2nd gen) ju ndihmon ju te kontrolloni dhe masni aktivitete te ndryshme te dites suaj, te masni kalorite e djegura, kilometrat qe keni bere, si dhe te kontrolloni oret dhe cilesine e gjumit gjate nates.

Kjo pajisje numeron hapat qe ju beni gjate ecjes ose vrapit, kalorite qe digjni.

Gjithashtu gjate kohes qe ju flini gjume ajo monitoron gjumin tuaj, duke matur oret, por jo vetem, duke matur dhe te gjitha levizjet qe ju beni nderkohe qe flini. Kjo gje ju ndihmon ju te kuptoni cilesine e gjumit.

Sherben edhe si alarm per t’u zgjuar ne mengjes me nje dridhje te lehte qe nuk do ju tremb, por do ju zgjoje embelsisht.

Matesi Pivotal ka nje dizanj unisex. 

Lidhet me telefonin nepermjet aplikacionit Pvotal Living.

Detaje teknike

Emri markes: Pivotal Living

Pesha: 10 gram

Dimensionet: 9mm e trash, 15mm e gjere dhe Rripi ka perimeter nga 150mm deri 200mm

Ekran LED

Numri i produktit: PT1.2

Bateri: 1 litium jon e nevojshme (e perfshire)

Sistemi operativ: Android, iOS

  • Specifikimet
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar