Sistem Audio 5.1 Cherry Wood 5200

Shëno vlerësimin tënd

Sistem Audio 5.1 Cherry Wood 5200

Sistem Audio 5.1 Cherry Wood 5200

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0032

25 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 5.1 Cherry Wood 5200

5 Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 230 W

Dizajn retro me kase dru qershie.

Cilesi shume e larte zeri.

MP3 i integruar.

Ekran LED.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi me telekomande.

Frekuenca: 50Hz-20K Hz

I pershtatshem per laptop, kompjuter.

 

 • Specifikimet
 • Marka: Genius
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Fuqia: Fuqia 230 W
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack
 • Karakteristikat e Boksit: Bokse me Subwoofer
 • Kanalet: 5.1
 • Fuqia ne Watt: ≥ 200W