Sistem Audio Genius 5.1 Wood 6000

Shëno vlerësimin tënd

Sistem Audio Genius 5.1 Wood 6000

Sistem Audio Genius 5.1 Wood 6000

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0031

25 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 5.1 Wood 6000

5 Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 200 W

Dizajn retro me kase druri.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi me telekomande.

Frekuenca: 40Hz-20K Hz

I pershtatshem per laptop, kompjuter.

Permasat e nje boksi: 140 x 233 x 151mm

Permasat e subwooferit: 213 x 410 x 360mm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Fuqia: Fuqia 200 W
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack