Stativ per Aparat Fotografik Tripod Rollei S1

Shëno vlerësimin tënd

Stativ per Aparat Fotografik Tripod Rollei S1

Stativ per Aparat Fotografik Tripod Rollei S1

  • Garanci ne cilesi

AS0530

4 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Stativ per Aparat Fotografik Tripod Rollei S1

Stativ profesional me 3 kembe per te vendosur aparat fotografik
Zgjatet 3 here deri ne gjatesi 120cm
Mban deri ne 2kg peshe
Shume praktik. Hapet dhe mbyllet shume shpejte
Gjatesia minimale 28.5cm
Pesha e stativit 0.57 kg
I perbere prej metali dhe plastike. Shume rezistent

  • Specifikimet
  • Marka: Rollei
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi