Tavoline per TV 24"-55" me Sirtar Druri ETT 04

16395

29 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tavoline per TV 24"-55" me Sirtar Druri - modeli ETT 04

Tavoline per te vendosur Televizorin
Dizajn i thjeshte qe pershtatet me cdo lloj ambienti
Perberje metalike dhe xham i zi
Me 2 Sirtar druri per te vendosur sende te ndryshme
Mund te vendoset Televizor me permasa ekrani nga 24" deri ne 55"
Permasat e tavolines: 120 x 35 x 40 cm

Më shumë informacion

Tavoline per TV 24"-55" me Sirtar Druri - modeli ETT 04

Tavoline per te vendosur Televizorin
Dizajn i thjeshte qe pershtatet me cdo lloj ambienti
Perberje metalike dhe xham i zi
Me 2 Sirtar druri per te vendosur sende te ndryshme
Mund te vendoset Televizor me permasa ekrani nga 24" deri ne 55"
Permasat e tavolines: 120 x 35 x 40 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: