TV Elektra 32" LED ET-32HD17-T2

22346

19 890 Lekë

27 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD17

Me ekran 32" (81cm) LED TV Ready

Cilesi video HD me rezolucion 1366 x 768 pixels

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVBT-T2/C

Porte HDMI x3, Scart x1, USB x1, CI Slot x1, VAG x1, Earphone

Me audio cilesore dhe shume te paster

PMI: 100Hz

Marka Elektra
Garancia 1 vit
Porta USB 1 Porte USB
Madhesia e Ekranit 32''
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Më shumë informacion

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD17

Me ekran 32" (81cm) LED TV Ready

Cilesi video HD me rezolucion 1366 x 768 pixels

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVBT-T2/C

Porte HDMI x3, Scart x1, USB x1, CI Slot x1, VAG x1, Earphone

Me audio cilesore dhe shume te paster

PMI: 100Hz

Fleta e të dhënave

Marka Elektra
Garancia 1 vit
Porta USB 1 Porte USB
Madhesia e Ekranit 32''
SMART JO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: