TV Elektra 32" LED ET-32HD17S-T2

22350

32 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD17, Smart

Me ekran 32" (81cm) LED TV Ready

Cilesi video HD me rezolucion 1366 x 768 pixels

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVBT-T2/C

Porte HDMI x3, Scart x1, USB x2, CI Slot x1, VAG x1, Earphone

Me audio cilesore dhe shume te paster

Mundesi lidhje me WiFi, Networking.

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Porta USB 1 Porte USB
Madhesia e Ekranit 32''
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Networking WiFi

Më shumë informacion

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD17, Smart

Me ekran 32" (81cm) LED TV Ready

Cilesi video HD me rezolucion 1366 x 768 pixels

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVBT-T2/C

Porte HDMI x3, Scart x1, USB x2, CI Slot x1, VAG x1, Earphone

Me audio cilesore dhe shume te paster

Mundesi lidhje me WiFi, Networking.

Fleta e të dhënave

Marka Elektra
Garancia 2 vjet
Porta USB 1 Porte USB
Madhesia e Ekranit 32''
SMART PO
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Networking WiFi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: