Cmim i reduktuar! TV FUEGO 24" LED 24FG1917LT2

TV FUEGO 24" LED 24FG1917LT2

22222

Fuego

Televizor i markes Fuego modeli 24FG1917LT2

HD me rezolucion 1366 x 768

Me cilesi zeri shume te paster zeri dhe figure.

Me madhesi ekrani 24" LED dhe kornize te zeze.

Audio 2 x 5 W

Koha Reagimit (response) 450 PMI

Marresi DTS/DVB-T2/C/S2. Lidhjet USB,HDMI,SCART, Kompozit (AV), Dalje opsionale Coaxial.

Konsumi Maksimal (Watt) 36

Konsumi Standby (Watt) 0.5

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Ekran LED Ekran LED
Fuqia ne Watt 36 W
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Permasat (cm) 55.7 x 36.7 x 16.5
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Fuego modeli 24FG1917LT2

HD me rezolucion 1366 x 768

Me cilesi zeri shume te paster zeri dhe figure.

Me madhesi ekrani 24" LED dhe kornize te zeze.

Audio 2 x 5 W

Koha Reagimit (response) 450 PMI

Marresi DTS/DVB-T2/C/S2. Lidhjet USB,HDMI,SCART, Kompozit (AV), Dalje opsionale Coaxial.

Konsumi Maksimal (Watt) 36

Konsumi Standby (Watt) 0.5

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Ekran LED Ekran LED
Fuqia ne Watt 36 W
Rezolucioni 1366 x 768 (HD)
Permasat (cm) 55.7 x 36.7 x 16.5

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë