TV Grundig LED 32VLE4820

32114

Grundig

21 990 Lekë

24 990 Lekë

  • Televizor Grundig 32VLE4820
  • TV LED 32''
  • Me rezolucion HD 1366x768
  • Marres DVB-T2/C/S2 i integruar
  • Garancia 2 vite

Televizor i markes Grundig modeli 32VLE4820. Garancia 2 vjet

Ekran LED me madhesi 32" rezolucion HD 1366x768

Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2/C/S2 te integruar

KA 2 x HDMI, 1 x USB 2.0 dhe 1 x CI plus

Me cilesi te larte audio dhe figure

Frekuenca 500 PPR dhe konsumi maksimal 40.1 W

Permasat me mbajtese 73 X 46.7 X 19.5 cm

Marka Grundig
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Grundig modeli 32VLE4820. Garancia 2 vjet

Ekran LED me madhesi 32" rezolucion HD 1366x768

Me kornize te holle ngjyre te zeze. Marresi DVB-T2/C/S2 te integruar

KA 2 x HDMI, 1 x USB 2.0 dhe 1 x CI plus

Me cilesi te larte audio dhe figure

Frekuenca 500 PPR dhe konsumi maksimal 40.1 W

Permasat me mbajtese 73 X 46.7 X 19.5 cm

Fleta e të dhënave

Marka Grundig
Garancia 2 vjet
Madhesia e Ekranit TV 32"
Lloji TV LED
SMART JO

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: