TV LED Hitachi 43HB5T62 43"

21522

Televizor i markes Hitachi modeli B-Smart 43HB5T62.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 43" dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels. BPI 600.

Klasi i energjise A+.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema. Fuqia totale e audios 2 x 8 W RMS. Sistemi i zerit DTS TruSurround + DTS HD.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 43". Ngjyra e zeze.

Me internet web dhe wireless. NetFlix / 4K

Cilesi shume e mire zeri.

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T/ T2/C. Modalitet PVR.

Portat: 3 porta HDMI, 1 porte USB, 1 Scart, 1 x Composite Video, Audio in / VGA (PC IN: D-SUB15)

Permasat 97.4x61.5x22 cm.

Marka Hitachi
Garancia 3 vjet
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit 43''
Rezolucioni Full HD LED
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Hitachi modeli B-Smart 43HB5T62.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 43" dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 pixels. BPI 600.

Klasi i energjise A+.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema. Fuqia totale e audios 2 x 8 W RMS. Sistemi i zerit DTS TruSurround + DTS HD.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 43". Ngjyra e zeze.

Me internet web dhe wireless. NetFlix / 4K

Cilesi shume e mire zeri.

Marres dixhital tokesor High Definiton dhe kabllor i integruar DVB-T/ T2/C. Modalitet PVR.

Portat: 3 porta HDMI, 1 porte USB, 1 Scart, 1 x Composite Video, Audio in / VGA (PC IN: D-SUB15)

Permasat 97.4x61.5x22 cm.

Fleta e të dhënave

Marka Hitachi
Garancia 3 vjet
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Madhesia e Ekranit 43''
Rezolucioni Full HD LED

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë