Televizor i markes Hitachi modeli 48HB6W62.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 48" dhe rezolucion Full HD.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 48". Ngjyra e zeze.

Fuqia 16 W.

Me wireless.

Cilesi shume e mire zeri.

Marres DVB-C, DVB-S2, DVB-T2.

Karaktesistikat: Miracast / Mirroring Screen, TV Smart, USB Media Player, USB PVR.

Portat: 3 porta HDMI, 2 porte USB, Bluetooth, Component Video, Composite Video, SCART, VGA (D-Sub) .

Marka Hitachi
Garancia 3 vjet
Fuqia ne Watt 16 W
Madhesia e Ekranit 48''
Rezolucioni Full HD LED
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Televizor i markes Hitachi modeli 48HB6W62.

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara ne kete Televizor me madhesi ekrani 48" dhe rezolucion Full HD.

Audio e paster dhe volumi i larte do ju mundesojne te ktheni dhomen tuaj te ndenjes ne nje mini kinema.

Kornize e holle dhe elegante rreth ekranit 48". Ngjyra e zeze.

Fuqia 16 W.

Me wireless.

Cilesi shume e mire zeri.

Marres DVB-C, DVB-S2, DVB-T2.

Karaktesistikat: Miracast / Mirroring Screen, TV Smart, USB Media Player, USB PVR.

Portat: 3 porta HDMI, 2 porte USB, Bluetooth, Component Video, Composite Video, SCART, VGA (D-Sub) .

Fleta e të dhënave

Marka Hitachi
Garancia 3 vjet
Fuqia ne Watt 16 W
Madhesia e Ekranit 48''
Rezolucioni Full HD LED

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë