TV Led Lobod LE-4018 T2, S2

21599

32 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Televizor i markes Lobod LED modeli 4018

Rezolucion FULL HD me marres Dixhital HD te integruar DVB-T2-S2,C

Lobod ka arritur idenë e një aplikimi të cilësisë në shtëpi për dizajn modern.

Linja e re e televizorëve LED ndjek trendet moderne, aftësinë për t'u lidhur me të gjitha pajisjet (lap-topet, telefonat etj)

Madhesia e ekranit 40", ekran LED IPS LCD

Kendi i shikueshmerise 170°x160° 

Audio: 2 bokse nga10W (20W total)

Rezolucioni 1920 X 1080 pixels

Kontrast te larte 5000:1, Moduli CL+

Frekuenca 100Hz. Lidhjet USB, HDMI, SCART

Marka Lobod
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Më shumë informacion

Televizor i markes Lobod LED modeli 4018

Rezolucion FULL HD me marres Dixhital HD te integruar DVB-T2-S2,C

Lobod ka arritur idenë e një aplikimi të cilësisë në shtëpi për dizajn modern.

Linja e re e televizorëve LED ndjek trendet moderne, aftësinë për t'u lidhur me të gjitha pajisjet (lap-topet, telefonat etj)

Madhesia e ekranit 40", ekran LED IPS LCD

Kendi i shikueshmerise 170°x160° 

Audio: 2 bokse nga10W (20W total)

Rezolucioni 1920 X 1080 pixels

Kontrast te larte 5000:1, Moduli CL+

Frekuenca 100Hz. Lidhjet USB, HDMI, SCART

Fleta e të dhënave

Marka Lobod
Garancia 1 vit
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 40"
Lloji TV LED
SMART JO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: